Archive from Ekim, 2012
Eki 18, 2012 - Kişisel    Bugün 11. Kan Bağışımı Yaptım için yorumlar kapalı

Bugün 11. Kan Bağışımı Yaptım

20121018-165300.jpgBugün 11. kan bağışımı yaptım. Allah herkese kan bağışında bulunmayı nasip etsin. Kan bağışı hem kendimiz için hemde kana ihtiyacı olan kardeşlerimize iyilik yapabilmek için güzel bir fırsat. Dinimiz de bu konuda kan bağışının SADAKA hükmünde olduğunu belirtiyor.

Eki 3, 2012 - Kişisel    Rıdvan SERİCİ…….. için yorumlar kapalı

Rıdvan SERİCİ……..

Rıdvn

Mart 2009 – Aralık 2011 tarihleri arasında Malatya Kan Bağışı Merkezinde KBKU olarak görev yapan ve 2012 Ocak ayında Erzincan Kan Bağışı Merkezine tayini çıkan mesai arkadaşımızın elim bir trafik kazası sonucunda vefat ettiğini öğrenmek beni derinden üzdü.

Beraber çalıştığımız mesai arkadaşımız merkezimiz tarafından oldukça sevilen, sempatik, alçak gönüllü, kimsenin kalbini kırmamak için azami gayret gösteren başarılı bir personelimizdi.

Kendisine Allah’tan rahmet, geride kalanlarına ve sevdiklerine sabırlar diliyorum…

Eki 3, 2012 - İş    Malatya Park AVM Yönetimini Ziyaret için yorumlar kapalı

Malatya Park AVM Yönetimini Ziyaret

20121003-175525.jpg

Malatya Park AVM Genel Müdürü Ali GÜNAÇAR ile yaptığımız görüşmede ilimizin kan ihtiyacının boyutlarından, yasal düzenlemelerden, kurumumuzun ilimizdeki pozisyonundan ve AVM’nin çalışmalarımıza vermiş olduğu desteklerden bahsetme imkanımız oldu.

Ortak projelerde beraber çalışma imkanı yakaladığımız AVM yönetimi ile önümüzdeki dönemlerde de çalışmalarımızın arttırılarak devam etmesi yönünde sonuca vardık.

İlgi ve alakalarından dolayı AVM yönetmi ve ekibine teşekkür ediyorum…