Archive from Haziran, 2014
Haz 27, 2014 - İş    Ramazan… için yorumlar kapalı

Ramazan…

20140627-131848-47928164.jpg

Haz 25, 2014 - İş    LCW Malatya… için yorumlar kapalı

LCW Malatya…

LCW Malatya KızılayMalatya LCW Mağaza Müdürleri Türk Kızılayı ’nı ziyaret etti. Türk Kızılayı Malatya Kan Bağışı Merkezi ile LCW Malatya Şubeleri birlikte 2 gün süreyle kan bağışı organizasyonu düzenlemiştir. Organizasyon süresince 143 kişi kan bağışında bulunmuştur. Kızılayın çalışmalarına desteklerinden dolayı Türk Kızılayı Malatya Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Osman Özgül, LCW Mağaza Müdürleri; Outlet LCW Mağaza Müdürü Sn Mehmet Fatih GÜVEN, İnönü Cd Mağaza Müdürü Sn Mahmut GÜRDAL ve Malatyapark AVM Mağaza Müdürü Sn Kenan Erdoğdan’a kendi makamında teşekkür belgesi takdim etmiştir.

 

Haz 18, 2014 - İş    Malatya Büyükşehir Belediyesi… için yorumlar kapalı

Malatya Büyükşehir Belediyesi…

malatya-belediyesiÇelikhan / Adıyaman Kaymakamlığı görevinde bulunurken tanışma imkanı bulduğum ve aynı zamanda kan bağışı noktasında ortak projeleri de yürüttüğümüz Sn.Ercan TURAN beyi yeni makamın da ziyaret ettik.

Şube Başkanımız Av. Umut YALÇIN ile birlikte ziyaretimiz esnasında ilimizdeki Türk Kızılayı tarafından yürütülen projelerden bahsetme imkanımız oldu.

Sosyal sorumluluk projelerinde ismini sürekli zikrettiğimiz Ercan bey artık Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde ilimize hizmet edecek.

Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum…

Haz 18, 2014 - İş    İnönü Üniversitesi… için yorumlar kapalı

İnönü Üniversitesi…

IUYakın zamanda yaşamış olduğu kalp rahatsızlığı nedeniyle Koroner Bypass operasyonu geçiren İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik’e makamında geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.

Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanımız Av. Umut YALÇIN ile birlikte ilimizde yürütülen faaliyetler hakkında Rektörümüz bilgilendirildi. Üniversitemizdeki son gelişmeler konusunda ve etkinliklerle ilgili olarak Rektörümüz tarafından bilgiler paylaşıldı.

Kendisine Allah’tan acil şifalar diliyorum…

Haz 18, 2014 - İş    AFAD Malatya… için yorumlar kapalı

AFAD Malatya…

AFAD MalatyaÜlkemizde son zamanlarda yaşanan felaketlerde ve sonrasında yapılan hizmetler noktasında kendisini sürekli yenileyen ve faaliyetlerini Türk Kızılayı ile birlikte de yürüten AFAD kurumuna ziyarette bulunduk.

Malatya da yapılan faaliyetler ile ilgili bilgi alıp Türk Kızılayı’na vermiş oldukları destekten dolayıda Malatya Şube Başkanımız Av.Umut YALÇIN ile birlikte teşekkür belgemizi AFAD İl Müdürü Sn.Hamza DEMİRALP ve Md. Yrd. Selahattin KILIÇ’a takdim ettik.

Kendilerine kurumum adına tekrar teşekkür ediyorum…

Haz 18, 2014 - İş    Ak Parti Malatya Kadın Kolları… için yorumlar kapalı

Ak Parti Malatya Kadın Kolları…

Ak Parti Malatya Kadın Kolları

Ak Parti Malatya Kadın Kollarının desteği ile iki gün içerisinde 251 ünite kan bağışı toplanmıştır.

Konu ile ilgili olarak Malatya Kızılay Şube Başkanımız Av.Umut YALÇIN ile birlikte Ak Parti Kadın Kolları Başkanımızı makamında ziyaret ederek hem teşekkürlerimizi ilettik hem de yapılan projenin devamlılığı hususunda görüş birliğine vardık…

Kendilerine ve ekibine kurumum adına teşekkür ediyorum…